zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Nabór uczestników do projektu „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE” 2018

Data dodania: 28 września 2018

Po raz kolejny miło jest nam poinformować Państwa o realizacji przez Stowarzyszenia ARTBALE projektu dedykowanego mieszkańcom Legionowa, pod nazwą „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE 2018”. Dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Legionowo, zapraszamy młodych duchem i chcących zadbać o aktywność ruchową w miłej atmosferze starszych mieszkańców Legionowa, zamierzających poświęcić trochę swojego wolnego czasu na bezpłatną naukę i wspólne spotkania ze sztuką tańca.

Cofnij

Głównym celem projektu jest aktywizacja społeczna osób w wieku emerytalnym, którzy są mieszkańcami Gminy Miejskiej Legionowo, poprzez praktyczne zaangażowanie i wspólny udział w warsztatach, spotkaniach z tańcem, oraz w przygotowaniach do pokazów tańca i uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.

Projekt „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE 2018” składa się z trzech części:

Pierwsza z nich to przygotowania i próby do tanecznych prezentacji.

Druga to systematyczne zajęcia warsztatowe o tematyce tańców w kręgu. Zrealizowane będą dla dwóch grup seniorów w dwóch miejscach, w sali II piętra Poczytalni Centrum Komunikacyjnego (spotkania we wtorki godz. 9.00) i w sali Domu Dziennego Pobytu Ośrodka Pomocy Społecznej (spotkania we wtorki godz. 11.00)
w Legionowie.

Tańce w kręgu opierają się na usprawniającej koordynację ruchów technice, wzmacniającej kondycję
i poprawiającej samopoczucie. Mają też istotne działanie integracyjne, oparte na tolerancji i akceptacji oraz stałej współpracy tańczących wykonujących choreografię z prostą sekwencją kroków do muzyki o charakterystycznym brzmieniu, od spokojnej lub pełnej temperamentu, zawsze jednak dopasowanej do możliwości uczestników.

Trzecią część wypełni atrakcyjne urozmaicenie zajęć spotkaniami z tańcem swobodnym. Taniec swobodny jest niezwykle przydatny seniorom do ich wyzwolenia się z ram: „nie wypada”.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla każdego zakwalifikowanego uczestnika.

Zainteresowanych udziałem we wszystkich zaplanowanych godzinnych zajęć i spotkań odbywających się dla jednej grupy średnio raz w tygodniu od maja do grudnia 2018 roku, z przerwą wakacyjną w lipcu, prosimy o niezwłoczne wypełnienie, podpisanie oraz dostarczenie do biura ARTBALE, dokumentów zgłoszeniowych, na które składają się:

- Karta zgłoszenia uczestnika

- Oświadczenie o udostępnieniu danych osobowych

- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie wizerunku.

Powyższe formularze dostępne są w Biurze ARTBALE oraz na stronie www.artbale.pl. Dokumenty będą przyjmowane w Biurze Stowarzyszenia ARTBALE, mieszczącym się w Legionowie ul. Królowej Jadwigi 11 lok. 23. Ilość miejsc jest jednak ograniczona.