zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

NIE SAMA MAMA - warsztaty dla kobiet

Data dodania: 22 stycznia 2018
Plakat promujący Warsztaty dla kobiet, które chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym

Warsztaty dla kobiet, które chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym Często urodzenie dziecka uruchamia w kobietach chęć wprowadzenia zmian, także w życiu zawodowym.

 

Planowane wydarzenie ma pomóc kobietom znaleźć nowy pomysł na siebie, pokazać jak łączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym, dać praktyczne wskazówki prawne jak rozpocząć własną działalność, a to wszystko wzbogacone poradami stylistki, dietetyka i instruktora fitness.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych BIZOON (www.bizoon.pl). Warsztaty są zaplanowane na dwa dni: piątek 09.02.2018 r. w godzinach 16.30-19.30 i sobota 10.02.2018 r. w godzinach 09.00-12.00.

Całość odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kościuszki 8a (II piętro).

Będzie to pierwsze wydarzenie z zaplanowanego cyklu. Tym razem zapraszamy 20 kobiet, które potrzebują inspiracji i wskazówek, aby ruszyć z nowym zawodowym pomysłem. Chcemy stworzyć przestrzeń, w której kobiety będą wzajemnie zachęcały się do działania; będą również mogły czerpać z żywych przykładów innych kobiet, które z sukcesem prowadzą swoją firmę. Nie zabraknie też tego, co dla kobiet równie ważne, czyli zadbania o ciało, zarówno od strony wyglądu zewnętrznego, diety, jak i kondycji fizycznej.

Jeżeli czujesz, że macierzyństwo wyzwoliło w Tobie nową energię, jeśli chcesz przekuć swój potencjał w dochodową inicjatywę to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Udział w pierwszej edycji jest BEZPŁATNY, dlatego nie czekaj i zapisz się już dziś.

Dodatkowe informacje i zapisy na stronie: www.niesamamama.bizoon.pl

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 08:00-18:00
wt-pt 08:00-16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: +48 22 774 20 31, +48 22 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
telefon dla niepełnosprawnych:
+48 22 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie