zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Niedzielne Spotkania z Bajką "Przygody Pinokia"

Data dodania: 05 września 2017
Kiedy: 24 września 2017
Gdzie:
Niedzielne Spotkania z Bajką

24 września, godz. 15.00
sala w ratuszu, Legionowo, ul. Piłsudskiego 41
Niedzielne Spotkania z Bajką
"Przygody Pinokia"

spektakl aktorsko-lalkowy teatru Vaśka

Bilety - 10 zł - dostępne w MOK Legionowo, ul. Norwida 10

Przygody Pinokia to przedstawienie teatralne zbudowane w oparciu o wybrane wydarzenia z baśni Carlo Collodiego, a jednocześnie angażująca aktywność widzów zabawa teatralna.

Wydarzenia teatralne rozgrywają się na dwóch płaszczyznach przenikających się wzajemnie w sposób jasny i czytelny dla młodego widza.

Baśniowy Pinokio i jego partnerzy to interesujące lalki sceniczne działające w fantastycznej, barwnej przestrzeni. Wprowadzają ich do akcji postacie realistyczne, współczesne, które równocześnie biorą na siebie ciężar stałej współpracy z widownią, włączając dzieci do zabaw, rymowanek, a także do ćwiczeń o charakterze logopedycznym.

W "Przygodach Pionokia" oprócz oczywistego, poważnego przesłania, młody widz znajdzie wiele humoru. Zabawne są postacie i sytuacje, króluje dowcip językowy. Ale w przebiegu spektaklu jest także miejsce na zadumę, wzruszenie i liryzm. Wewnętrznej spójności przedstawienia służy zróżnicowana w nastroju muzyka ilustracyjna, oraz przebojowe piosenki.
Dla kogo jest ten spektakl? Można odpowiedzieć w dwóch słowach: "Dla wszystkich" bo i dla tych, którzy baśń o drewnianym pajacu znają i kochają i dla ciekawych świata maluchów i dla widzów wrażliwych na plastykę i muzykę, a także dla tych dzieci, którym trudno usiedzieć w jednym miejscu czy skupić uwagę przez kilkadziesiąt minut. Dlaczego? Ponieważ w "Przygodach Pionokia" wciąż dzieje się coś nowego, interesującego i zaskakującego.

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa