zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Niedzielne Spotkania z Bajką Zaczarowany las Jasia i Małgosi

Na zdjęciu aktorzy przebrani za postacie z przedstawienia
23 lutego 2020
Ratusz, sala widowiskowa
18:00

Zapraszamy na niedzielne Spotkania z Bajką Zaczarowany las Jasia i Małgosi. Bilety - 10 zł - w MOK Legionowo, ul. Norwida 10 - dostępne od 3 lutego 2020.

"Zaczarowany Las Jasia i Małgosi" to zupełnie nowa odsłona znanej baśni o złej czarownicy i dwójce dzieci pozostawionych w lesie przez macochę. Tym razem tytułowi bohaterowie zabiorą swoich widzów w podróż do magicznego lasu, w którym roi się od dziwnych stworzeń i postaci. Prawdziwa przygoda rozpocznie się jednak, kiedy Jaś i Małgosia znajdą na swojej drodze magiczną różdżkę. Wyczarowują nią różne rzeczy (między innymi czarodziejski nos klauna), aż w końcu pojawia się przed nimi piernikowa chatka. Zajadają ją ze smakiem, gdyż są przekonane, że należy do nich. Bardzo złości to wyczarowaną wraz z domkiem czarownicę - jego właścicielkę. Za karę zamyka ich w domku, a Jaś i Małgosia muszą znaleźć sposób na przeproszenie czarownicy, w tym pomoże im czarodziejski nos. Widzowie również pomagają Jasiowi i Małgosi w rozbawieniu Czarownicy.

Występują: Monika Andrzejewska, Monika Lecińska, Wojciech Kobiałka.