zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Nietypowe Świętowanie Niepodległości

Nietypowe Świętowanie Niepodległości
12 listopada 2019
Amfiteatr, Park Solidarności
12:00

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie PIK zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w happeningu z okazji Święta Niepodległości.

Podkreślanie tożsamości i poczucia wspólnoty poprzez udział w rocznicowych uroczystościach i obchodach to już tradycja. Do nietypowego świętowania Niepodległości zachęca legionowski PIK.

W samo południe, 12 listopada w Parku Solidarności, na tyłach legionowskiego ratusza odbędzie się wydarzenie, podczas którego, utworzona zostanie „żywa flaga”.

Strój obowiązujący tego dnia – najlepiej biały lub czerwony. W niebo poszybuje 200 balonów w narodowych barwach  z życzeniami dla Polski. Cała akcja będzie filmowania z drona.

Spotkanie będzie również okazją do odczytania „Listów do Polski”, które zostały nadesłane na konkurs pod tym samym tytułem.

Wszyscy chętni będą mogli zapozować do grupowego, pamiątkowego zdjęcia z okazji 100-lecia nazwy Legionowo.