zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Noc Bibliotek 2020 z Powiatową Biblioteka Publiczną

10 października 2020
wydarzenie on-line
10:00
Zapraszamy na wydarzenie z okazji Nocy Bibliotek, które 10 października organizuje Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie.

Klimat na czytanie... e-booków. Poradnik on-line dla początkujących
Jaka jest historia e-booków? Gdzie szukać miejsc, które zapewniają do nich darmowy dostęp? Jaka jest najnowocześniejsza biblioteka cyfrowa w Polsce? Jak szukać, aby znaleźć? Co kryją cyfrowe skarbnice wiedzy? Jak je wyszukiwać i jak efektywnie z nich korzystać? W tegorocznej edycji Nocy Bibliotek Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie będzie omawiać różne miejsca w Internecie i odpowie na wszystkie powyższe pytania i jeszcze więcej!

Zapraszamy Państwa na poradnik on-line dla początkujących (ale nie tylko!) prowadzony przez Panią Martę Dzienkiewicz, infobrokera, twórcę bloga „Sztuka szukania”, autorkę książki „Pionierzy czyli poczet bardzo pracowitych Polaków”. Jesteście zainteresowani? Jeśli tak, zapraszamy Państwa już dziś na Facebookowy profil biblioteki.

Klimat na czytanie... e-booków. Poradnik on-line dla początkujących: 10.10.2020 r. o godzinie 10:00. (Poradnik będzie dostępny również w kolejnych dniach)

Zapraszamy! Chodźcie z nami i wspólnie stwórzmy sobie „Klimat na…czytanie e-booków”!

Grafika promująca Noc Bibliotek