zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Noc Bibliotek w Poczytalni

Noc Bibliotek w Poczytalni
05 października 2019
Poczytalnia, ul. T. Kościuszki 8a
14:00 - 21:00

Już w sobotę, 5 października, zapraszamy do udziału w Nocy Bibliotek pod hasłem: “Znajdźmy wspólny język”!

14.00 – Pan Poeta Show
Spotkanie z Panem Poetą – tatą, bajkopisarzem, autorem książek: “Kura, co tyła na diecie”, “Kaczka, co przebrała miarkę”. Zabawy i warsztaty dla dzieci w wieku 4-8 lat. Wstęp wolny.

18.00 – Opowieści z Orientu. Grupa Studnia O.
Opowiadacz: Agnieszka Aisen Kaim. Muzyka na tradycyjnych instrumentach i wokal: Marcin Zadronecki. Spektakl dla dzieci, młodzieży i dorosłych oparty na muzyce i opowiadaniu, zakończony wspólnym malowaniem orientalnego dywanu. Bezpłatne wejściówki do odebrania w Poczytalni w godzinach pracy wypożyczalni (I piętro).

19.30 – Labirynt Sensoryczny
Dotknij. Powąchaj. Usłysz. Spacer po bibliotece z latarkami dla dzieci w wieku 7-10 lat. Bezpłatne wejściówki do odebrania w Poczytalni w godzinach pracy wypożyczalni (I piętro).