zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Nordic walking na receptę

Data dodania: 30 lipca 2018
Nordic walking na receptę

W czwartek (2.08) w Legionowie rusza cykl bezpłatnych treningów nordic walking. Chętni są proszeni o przybycie do Parku Miejskiego NSZZ Solidarność przy Urzędzie Miasta Legionowo.

Zajęcia będą realizowane w ramach projektu Polskiej Federacji Nordic Walking "Nordic Walking na receptę" pod patronatem prof. nauk medycznych kardiologa Grzegorza Raczaka w ramach Akademii Zdrowia Santandera. Inicjatywę wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki, Santander Consumer Bank, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Ziaja i firma Herkules.

Wspólne treningi będą odbywać się cyklicznie w każdy czwartek do końca listopada. Instruktorzy poprowadzą godzinne ćwiczenia, poprzedzone rozgrzewką w każdy czwartek o godzinie 18:00. Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu. Może wziąć udział w nich każdy, bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Zapraszamy wszystkich chętnych!

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie