zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Obozy letnie 2020: Soczewka, Ustka

01 lipca 2020
Soczewka, Ustka
00:00

Centrum Pomocy Pedagogiczno-Psychologicznej w ramach Akcji Lato w mieście zaprasza na obozy letnie do Soczewki i Ustki.

Centrum Pomocy Pedagogiczno-Psychologicznej
05-120 Legionowo, ul. gen J. Sowińskiego 13 lok. 100
Tel.:+48 603 259 297
E-mail: biuro@cppp.edu.pl


Obozy Letnie dla dzieci i młodzieży w wieku 6-17 lat organizujemy od 15 lat. Ośrodki, w których wypoczywamy są świetnie przygotowane, bardzo bezpieczne i dokładnie wcześniej sprawdzone, położone na skraju lasów i blisko strzeżonych kąpielisk. 

Wartościowy program pełen sportowych atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu, dostosowany do grup wiekowych. Wypoczynek z nami cechuje przyjazna atmosfera i zgrana grupa dzieciaków oraz uśmiechnięci wychowawcy, którzy zarażają optymizmem i są autorytetami nawet dla nastolatków. Największy nacisk kładziemy na wszechstronne bezpieczeństwo i komfort szczególnie tych najmłodszych, bez TV, komputerów i telefonów. Wartościowy wypoczynek z tradycjami jak dawniej i tak już od 15 lat.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku