zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Konkurs Odpowiedzialni społecznie stanowi inicjatywę Starosty Legionowskiego oraz Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie, a jego celem jest popularyzacja idei odpowiedzialnego, solidarnego społecznie biznesu i uhonorowanie pracodawców, instytucji i pracowników z terenu powiatu legionowskiego, którzy podejmują się takich działań. W tym roku konkurs odbywa się po raz czwarty.

Odpowiedzialni społecznie 2020 poszukiwani

Data dodania: 05 października 2020
Konkurs „Odpowiedzialni społecznie” stanowi inicjatywę Starosty Legionowskiego oraz Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie, a jego celem jest popularyzacja idei odpowiedzialnego, solidarnego społecznie biznesu i uhonorowanie pracodawców, instytucji i pracowników z terenu powiatu legionowskiego, którzy podejmują się takich działań. W tym roku konkurs odbywa się po raz czwarty.
Cofnij

Powiatowe Centrum Integracji Społecznej (CIS) zachęca do szukania partnerskich rozwiązań w obszarze pomocy społecznej. Stąd pomysł na uhonorowanie pracodawców, instytucji i pracowników, którzy swoją postawą zwiększają świadomość i wiedzę na temat społecznej odpowiedzialności biznesu, wpływają na rozwój lokalnej gospodarki oraz budują jej pozytywny wizerunek.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić pracodawcy, firmy z udziałem Skarbu Państwa, instytucje, które są zarejestrowane i/lub prowadzą działalność na terenie powiatu legionowskiego. W ramach konkursu laureatom przyznane zostaną honorowe tytuły: Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie, Instytucja Odpowiedzialna Społecznie, Pracownik Odpowiedzialny Społecznie. Zgłosenia przyjmowane będa do 27 listopada.

Formularze zgłoszeniowe i regulamin są zamieszczone poniżej, a także na stronie Centrum Integracji Społecznej.

źródło: Centrum Integracji Społecznej