zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Ogólnopolskie zawody pływackie w Mławie 17-18.11.2018

Data dodania: 20 listopada 2018
Ogólnopolskie zawody pływackie w Mławie 17-18.11.2018

Na Pływalni Miejskiej w Mławie w sobotę i niedzielę (17-18.11.2018), odbyły się kolejne ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był Klub Pływacki „Płetwal” Mława. Na starcie stawiło się 506 zawodników i zawodniczek z 35 klubów pływackich.

Cofnij
UKS „Delfin” Legionowo pod opiekę trenera Piotra Cesarczyka reprezentowało ośmiu zawodników i trzy zawodniczki: Ala Trzaska, Antonina Pietuch, Weronika Piasecka, Mikołaj Lewandowski, Marcin Zieliński, Jakub Zieliński, Tadeusz Tyczyński, Jan Maciejewski, Daniel Szulc, Filip Zabagło, Kacper Mrozek.

Zarówno w pierwszy dniu zawodów na dystansach 50 metrowych, jak i w drugim dniu na dystansach 100 metrowych, nasi zawodnicy bili swoje rekordy życiowe pokazując się jak z najlepszej strony w rywalizacji sportowej.

Na podium stanął zajmując II miejsce na 100 metrów stylem motylkowym Filip Zabagło z czasem(1.16,08) oraz III miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym z czasem(1.11,31). Na wyróżnienie zasługuje również Antonina Pietuch, która w na 50 metrów stylem grzbietowym uzyskała czas (45.08), a w popołudniowym finale zajęła piąte miejsce oraz Mikołaj Lewandowski który na 50 metrów stylem grzbietowym zakwalifikował się do finałów z czasem (29.96)

Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, którzy poprzez swoją sportową walkę i zaangażowanie dają nam nadzieję na kolejne udane starty.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na pływalniach w całym kraju.