zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Kobieta z kciukami podniesionymi w górę.

Ośmiu Wspaniałych - zgłoszenia

Data dodania: 08 stycznia 2021

Rozpoczęła się XXVIII Stołeczna Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych", którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Dzieci i młodzież z naszego miasta co roku znajdują się w gronie laureatów edycji stołecznej. Ubiegłoroczna edycja zakończyła się uzyskaniem tytułu laureata w kategorii Ósemka Junior oraz w kategorii Ósemeczka.

Cofnij

Mamy nadzieję, że w Państwa bezpośrednim otoczeniu nie brakuje młodych osób, które zasługują na miano "Wspaniałego". Zachęcamy do zgłoszenia ich kandydatur do Konkursu.

W związku ze stanem pandemii Komitet Organizacyjny Konkursu podjął decyzję o umożliwieniu przesyłania kandydatom do Konkursu zgłoszeń w formie skanu na e-maila lub pocztą, nie wykluczając jednak złożenia dokumentacji osobiście.

W przypadku edycji Stołecznej kandydaci mogą dostarczać formularze zgłoszeniowe:

  • na adres e-mailowy: k.staniszewska@swiatnatak.pl,
  • osobiście lub drogą pocztową na adres fundacji: Fundacja "Świat na Tak" Al. J. Ch. Szucha 27, 00-580 Warszawa z dopiskiem: Konkurs "Ośmiu Wspaniałych".

Zgłoszenia należy składać do 12 lutego 2021 r.

Więcej informacji.