zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika wyróżniająca - ostrzeżenie meteorologiczne

Ostrzeżenie - silny wiatr

Data dodania: 13 października 2020

Ostrzegamy przed silnym wiatrem o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z północnego wschodu. Poniżej szczegóły.

Cofnij
Ostrzeżenia meteorologiczne: Silny wiatr
stopień: 1
prawdopodobieństwo: 85%

Przebieg: Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z północnego wschodu.

Uwagi: Brak.

Ostrzeżenie meteorologiczne zbiorcze Nr 157

Ważne:
Od: 2020-10-13 23:00
Do: 2020-10-14 07:00

synoptyk IMGW-PIB: Szymon Ogórek
Czas wydania: 2020-10-13 12:41
Biuro: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie