zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Pierwszy mecz KS Legionovia KZB Legionowo w nowym sezonie

Data dodania: 08 sierpnia 2018
Puchar Polski

Podopieczni Bartosza Tarachulskiego już dziś (8.08) rozpoczną zmagania w Pucharze Polski. Legionowianie pojadą do Stalowej Woli by w rundzie wstępnej zmierzyć się z tamtejszą Stalą. Mecz został zaplanowany na godzinę 17:00.

Cofnij

Legionovia po spadku do III ligi swój sezon rozpocznie 11 sierpnia w meczu z beniaminkiem Unią Skierniewice. Po bardzo udanych sparingach gdzie w ciągu sześciu spotkań wygrali cztery, raz remisowali oraz przegrali. Największym wynikiem w okresie przygotowawczym był oczywiście w spotkaniu z Ursusem Warszawa, który jednocześnie jest ligowym rywalem biało-żółto-czerwonych. Legionowianie wygrali wtedy aż 5:0. Wyniki w meczach towarzyskich napawają optymizmem. Za pewne każdy kibic w Legionowie liczy na to, że odzwierciedlą się one w meczach o stawkę.

“Stalówka” po kłopotach, które miała na początku rundy wiosennej utrzymała się w 2 lidze. 20 lipca podopieczni Krzysztofa Łętocha rozpoczęli sezon na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Zmagania rozpoczęli od wyjazdowego zwycięstwa z ROW 1964 Rybnik 1:0. Następnie przyszła wygrana z Resovią Rzeszów 2:1, a trzecie spotkanie zakończyło się porażką “Stalowych” z Elaną Toruń 2:1. Faworytem tego spotkania jest zdecydowanie drużyna ze Stalowej Woli.

W następnym spotkaniu zwycięzca tego meczu będzie miała szansę się z mierzyć z drużyną z Ekstraklasy lub 1 ligi. Mecz zostanie rozegrany w Stalowej Woli o godzinie 17:00.

Naprzód Novia!

/KS Legionovia/