zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Płock jest nasz! 2 złota i srebro

Data dodania: 12 czerwca 2019
Elite Cheerleadres Academy Legionowo

Dziewczyny z Legionowa zawojowały w ostatnią sobotę (08.06 br.) XI Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleadres GRAND PRIX POLSKI 2019 w Płocku. Zdobyły dwa złote krążki i jedno srebro!

Cofnij

Na 11. edycję mistrzostw do Płocka zjechało około 50 drużyn. Wystąpiły cheerleaderki m.in. z Biskupca, Gdańska, Gdyni, Słupska, Torunia, Warszawy, Płocka, czy Elbląga.

Legionowo reprezentowały dziewczynki z Elite Cheerleadres Academy. Wywalczyły trzy medale dla naszego miasta! Dwa złota w kategoriach "Junior", "Junior Młodszy" i srebro w kategorii "Kids".

Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych dałyśmy z siebie wszystko i udało się wygrać. atmosfera podczas zawodów była super, więc nie jest to nasza ostatnia wizyta w Płocku :)

Nasze zwycięskie Cheerleaderki będziemy mogli zobaczyć już niebawem także na naszej miejskiej scenie podczas 40. Dni Legionowa 15 czerwca, czyli w najbliższą sobotę. A jakie plany mają zawodniczki na najbliższy czas?

Po występie na Dniach Legionowa mamy krótki odpoczynek i wyjazd na obóz do Łeby, gdzie będziemy się przygotowywać do kolejnego sezonu. W październiku i listopadzie czekają nas nowe wyzwania, więc musimy się dobrze przygotować.

Gratulujemy zwycięstwa! Cieszymy się, że tak świetnie reprezentujecie nasze miasto w Polsce i życzymy kolejnych sukcesów!