zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na grafice napis komunikat

Pomoc dla przedsiębiorców

Data dodania: 12 stycznia 2021

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi wspierania restauratorów informujemy, że Urząd Miasta Legionowo od początku pandemii COVID-19 wspiera lokalnych przedsiębiorców. Na terenie miasta od 2020 r. funkcjonują m.in. Legionowski Pakiet Pomocowy dla Przedsiębiorców (LPPP) oraz Rynek on-line.

Cofnij

Przedstawione rozwiązania to szerokie spektrum różnego rodzaju działań skierowanych do grona przedsiębiorców. To przede wszystkim ulgi, odstąpienia, przedłużenia terminów spłat i zwolnienia - zarówno w czynszach oraz dzierżawach jak i opłatach podatkowych na rzecz miasta. Ulgi mają na celu: poprawienie płynności legionowskich firm i zapobieżenie podejmowaniu decyzji o likwidowaniu firmy albo zwolnieniu pracowników.

Jest to protest przedsiębiorców i aby uniknąć nadania mu, szczególnie przez media „narodowe”, charakteru politycznego, Urząd Miasta Legionowo ani Prezydent Miasta Legionowo nie będą wypowiadać się w tej sprawie. Jeszcze raz deklarujemy wsparcie, także prawne, legionowskim przedsiębiorcom.