zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Pomoc i konsultacje z prawnikami

Data dodania: 12 sierpnia 2019
Pomoc i konsultacje z prawnikami

Urząd Miasta Legionowo i Fundacja Anioły Sprawiedliwości "Angeli Iustitia" zawarły porozumienie w celu czynnej ochrony pokrzywdzonych przez firmy windykacyjne, banki i inne instytucje finansowe - często bezpodstawnie nazywanych dłużnikami.

Cofnij

Od 22 sierpnia 2019 na terenie urzędu zostanie otwarty pierwszy punkt pomocy skierowany do mieszkańców Legionowa oraz przedsiębiorców i rolników działajacych na terenie gminy. Realizujac konsultacje i reprezentując osoby wykluczone finansowo z powodu uwikłania w pętle zadłuzenia bedziemy wstrzymywać działania komorników prowadzone na podstawie Bankowego Tytułu Egzekucyjnego, uchylać prawomocne wyroki uzyskane kiedyś przez windykatorów, odzyskiwać od banków bezprawnie zajęte śródki majątkowe, wstępować w toczące sie postępowania i je wygrywać.

Nasza Fundacja wraz z portalem Anuluj-Dlug.pl zaangażowała do obsługi interesariuszy w Urzedzie Miasta Legionowo naszych najlepszych prawników z całego kraju. A są to osoby o najwyższych kwalifikacjach i doświadczeniu wieloletnim dotyczącym przeszło 5 tys. spraw tego rodzaju będących na etapach od rozpoczęcia nękania, poprzez sąd (przed 105 sądami w Polsce) aż do odzyskiwali majątków utraconych wskutek licytacji z czego ponad 2 tys. już zakończyliśmy z sukcesem dla naszych podopiecznych. To kolejny samorząd z którym rozpoczeliśmy wspólprace tego rodzaju realizując misję docierania z pomocą nie tylko poprzez internet i informacje prasowe oraz w TV ale też bezpośrednio w terenie (bardzo istotne zwłaszcza dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz juz wielokrotnie oszukanych nie ufających żadnym ofertom pomocy bez rekomendacji urzędowej. Aby móc działać na coraz większą skalę nasza Fundacja pozyskuje finansowanie z grantów oraz zwracając się też do biznesu w regionie o pomoc w finansowaniu obsługi niedłużników w zamian za audyt prawny rzeczywistej wymagalności roszczeń obecnych i już spłaconych, zasądzonych - być może niesłusznie - przez ostatnie 10 lat .

/Tomasz Parol/