zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Pomóz się przytulić - wielka zbiórka pluszaków dla dzieci z sali wybudzeń

Data dodania: 08 lipca 2019
Pomóz się przytulić - wielka zbiórka pluszaków dla dzieci z sali wybudzeń

Dziecko budzi się po operacji ale wtedy jeszcze nie ma obok rodzica... jest na sali wybudzeń a dookoła wiele nieznanych osób. Można sobie tylko wyobrazić jak może się czuć mały samotny człowiek po operacji. Wywołajmy uśmiech na twarzy dziecka darując mu pluszaczka do którego bedzie mógł się przytulić zanim zobaczy swoich rodziców.
 

Cofnij

W szpitalu CZD wykonywanych jest blisko 20 tyś operacji i zabiegów w pełnej narkozie. SOS - Mieszkańcy Wawra rodzicom z CZD przekazywał już wiele zabawek do sali wybudzeń jednak tym razem jest to akcja specjalna dla dzieciaków z sali wybudzeń.

Akcja zorganizowana jest we współpracy ze szpitalem CZD.

Zabawki muszą być nowe. Zabawki można wysyłać lub przywiezić. Nie mogą być zbyt małe i nie powinny mieć małych elementów.

Więcej informacji o akcji na stronie - https://www.facebook.com/groups/1542351819400100/