zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Porozmawiajmy o przeprawach kolejowych

Infografika. Temat przepraw kolejowych jest niezwykle ważny dla każdego mieszkańca Legionowa. W związku z tym pragniemy zaprosić na konsultacje społeczne dot. przepraw kolejowych na terenie miasta. Odbędą się one 12 września br. (czwartek) o godz. 18:00 w sali widowiskowej Ratusza.
12 września 2019
Ratusz, sala widowiskowa
18:00

Temat przepraw kolejowych jest niezwykle ważny dla każdego mieszkańca Legionowa. W związku z tym pragniemy zaprosić na konsultacje społeczne dot. przepraw kolejowych na terenie miasta. Odbędą się one 12 września br. (czwartek) o godz. 18:00 w sali widowiskowej Ratusza.

Przedstawiamy wstępne propozycje rozwiązań komunikacyjnych, które zostaną poddane konsultacjom społecznym. Zachęcamy do zapoznania się z projektami, które zostaną omówione podczas spotkania.

Po spotkaniu swoje uwagi, wnioski i opinie można będzie dodatkowo zgłaszać na adres mailowy - konsultacje@um.legionowo.pl


Konsultacje odbędą się na podstawie zarządzenia Prezydenta Miasta Legionowo Nr 247/2019, które jest dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: https://www.bip.legionowo.pl/m,31838,zarzadzenie-nr-2472019-z-dnia-19-lipca-2019-r.html


Poprzednie konsutlacje społeczne w tej sprawie odbyły się na II piętrze Centrum Komunikacyjnego 14 czerwca 2018 r. Wzięło w nich udział ok. 100 osób.

WI 01-kładkaWI 02 - rondo Roi PlantowaWI 03 - tunelWI 04 przekrój tuneluWI 05 - kładka przekrójWII 01 - kładka z pochylniamiWII 02 - rondo Roi PlantowaWII 03 - tunelWII 04 - przekrój tuneluWII 05 - kładka przekrójSzkic trasy Polna-Kwiatowa