zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu

Data dodania: 08 września 2017
Kiedy: 13 września 2017
Gdzie:
Najbliższe posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu odbędzie się 13 września 2017 r. o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41.

W PORZĄDKU POSIEDZENIA:

1. Zapoznanie z informacją Prezydenta Miasta Legionowo o wykonaniu budżetu za I półrocze 2017 r.

2. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół Nr 1 w Legionowie w Szkołę Podstawową nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie.

3. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół Nr 3 w Legionowie w Szkołę Podstawową nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie.

4. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkół w Legionowie w Szkołę Podstawową nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty w Legionowie.

5. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej nr 7 im. VII Obwodu „Obroża” Armii Krajowej w Legionowie w ośmioletnią Szkołę Podstawową nr 7 im. VII Obwodu „Obroża” Armii Krajowej w Legionowie.

6. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Legionów Polskich 1914-1918 w Legionowie w ośmioletnią Szkołę Podstawową nr 4 im. Legionów Polskich 1914-1918 w Legionowie.

7. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Legionowie w ośmioletnią Szkołę Podstawową nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Legionowie.

8. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci w wieku do lat 5 w prowadzonych przez Gminę Miejską Legionowo przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych.

9. Sprawy wniesione.

10. Wolne wnioski.


Agnieszka Bludas-Nadworska

Naczelnik Biura Rady Miasta i Informacji Publicznej

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa