zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej

20 października 2020
Zdalny tryb obradowania
16:30

Najbliższe posiedzenie komisji odbędzie się 20 października 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

W porządku posiedzenia:

  1. Zapoznanie się z zadaniami realizowanymi przez Referat Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Legionowo w I półroczu 2020 roku w zakresie gospodarki odpadami oraz wymiany pieców.
  2. Zapoznanie z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Warszawie o przedłożonej przez Prezydenta Miasta Legionowo informacji o przebiegu wykonania budżetu za pierwsze półrocze 2020 roku.
  3. Sprawy wniesione.
  4. Wolne wnioski.

Przewodniczący Komisji
Andrzej Kalinowski

Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta