zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta

Komisja
24 czerwca 2019
W Ośrodku Pomocy Społecznej w Legionowie, ul. Aleja 3 Maja 28 a kontynuowane będzie w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo
19:00

Najbliższe posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta Rady Miasta Legionowo rozpocznie się 24 czerwca 2019 r. o godz. 18:00 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Legionowie przy ul. Aleja 3 Maja 28, a kontynuowane będzie w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo, przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41.

W PORZĄDKU POSIEDZENIA:

1. Infrastruktura i warunki lokalowe świadczenia pomocy społecznej w OPS w Legionowie.
2. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody Prezydentowi Miasta Legionowo na nabycie na własność Gminy Miejskiej Legionowo udziału w zabudowanej nieruchomości, położonej w Legionowie przy ulicy Tadeusza Kościuszki.
3. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Miastem Stołecznym Warszawą w sprawie dopłat do cen biletów ze zniżką na przejazdy środkami lokalnego transportu zbiorowego na trasie z Legionowa do Warszawy i z Warszawy do Legionowa oraz na terenie Legionowa dla osób zamieszkałych na terenie Gminy Legionowo, które rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Legionowie oraz dla dzieci tych osób oraz warunków uprawniających do nabycia biletów ze zniżką.
4. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie lokalizacji inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Zbigniewa Herberta w Legionowie.
5. Sprawy wniesione.
6. Wolne wnioski.

Naczelnik Biura Rady Miasta
i Informacji Publicznej
Agnieszka Bludas-Nadworska