zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu

20 stycznia 2021
on-line
16:30

Najbliższe posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu odbędzie się 20 stycznia 2021 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

W porządku posiedzenia:

  1. Opinia komisji dotycząca projektu uchwały w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli na rok 2021 oraz ustalenia maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie nauczycieli zatrudnionych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Legionowo, a także specjalności i form kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane.
  2. Wytypowanie dwóch przedstawicieli komisji do składu komisji opiniującej wnioski o przyznanie stypendium sportowego oraz przyznanie nagrody dla trenerów i innych osób wyróżniających się w działalności sportowej oraz dla zawodników.
  3. Wytypowanie dwóch przedstawicieli komisji do składu komisji opiniującej wnioski o przyznanie stypendium sportowego zespołowego.
  4. Sprawozdanie z pracy komisji za 2020 rok.
  5. Sprawy wniesione.
  6. Wolne wnioski.

Agnieszka Bludas-Nadworska
Naczelnik Biura Rady Miasta i Informacji Publicznej

Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta