zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Potańcówki wracają do Parku Zdrowia

Data dodania: 21 czerwca 2018

Już w najbliższą sobotę (23.06) o godz. 19.00 do Parku Zdrowia powraca taniec. Na rozpoczęcie sezonu wystąpi Formacja Tango Para Todos. Po koncercie odbędzie się tradycyjna potańcówka.

Cofnij

Formacja Tango Para Todos to zespół-fenomen. Nie tylko jest jedynym w Polsce i na świecie zespołem składającym się z chóru i orkiestry, który specjalizuje się w muzyce tangowej, ale w dodatku składa się z niezawodowców, którzy razem, tworząc czterogłosowy chór i rozbudowaną orkiestrę, na każdym koncercie zapraszają widzów do fascynującego świata tanga.

Od momentu swojego powstania czyli od roku 2013 Formacja Tango Para Todos zagrała prawie 50 koncertów m.in. podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na Festiwalu Strefa Ciszy w warszawskich Łazienkach Królewskich, w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu oraz w wielu warszawskich placówkach kulturalnych. Na każdym koncercie do wspólnego śpiewania z Formacją zapraszana jest publiczność, która z przyjemnością się przyłącza. Zwłaszcza seniorzy reagują na stare polskie tanga z wielkim sentymentem i radością.

W 2016 r. Formacja Tango Para Todos nagrała swoją pierwszą płytę cd zatytułowaną „Tango…”, którą będzie można nabyć po koncercie.

Organizatorem potańcówek jest Urząd Miasta Legionowo. Zapraszamy w sobotę do Parku Zdrowia!