zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Projekty edukacyjne w szkołach i przedszkolach

Data dodania: 02 października 2019
Uzupełnianie kolorowanki

Rozstrzygnięto konkurs na realizację projektów edukacyjnych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Legionowo w r. szk. 2019/2020.

Cofnij

Celem konkursu był wybór najlepszych, najbardziej interesujących oraz uwzględniajacych rzeczywiste zainteresowania i potrzeby uczniów i wychowanków ofert szkół i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Legionowo na projekty edukacyjne. Warunkiem zgłoszenia projektu jest pozyskanie przez placówkę partnera zewnętrznego do współpracy.

W r. szk. 2019/2020 realizowane będą natępujące projekty:

1. "Kodowanie w czterech porach roku" w Przedszkolu Miejskim nr 1;

2. "Przygoda z internetem" w Przedszkolu Miejskim nr 9;

3. "Jezyk teatru – drogą do dialogu międzykulturowego", "EKO-dzieciaki" oraz "Przewodnik po kulturze rosyjskiej dla ciekawych świata" w Szkole Podstawowej nr 1;

4."Z robotem w szkolnej ławce", "Rękodzielnicy", " Nauka skarb drogi czyli uczeń w laboratorium" oraz "Sklepik szkolny - nasz maly biznes" w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2;

5. "Kodowanie i robotyka dla małego informatyka II" w Zespole Szkolno – Przedszkolnym;

6. "Irlandia w siódemce" w Szkole Podstawowej nr 7;

7. "Śpiewam, tańczę, gram i radość z tego mam" i "Jak rozmawiać z robotem?" w Szkole Podstawowej nr 8;

8. "BIOMED. Eksperymenty z królewskim alchemikiem" i "Cztery pory roku" w II Liceum Ogólnokształcącym.

 

Projekty realizowane będą od października 2019 r. do czerwca 2020 r. Z budżetu Gminy Legionowo przeznaczono na ten cel prawie 80 000 zł.