zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Przebudowa ulicy T. Kościuszki

Data dodania: 15 marca 2019
Remont

Urząd Miasta Legionowo zamieścił ogłoszenie o poszukiwaniu wykonawcy, który zajmie się przebudową ulicy T. Kościuszki oraz budową ścieżki rowerowej w ulicy Handlowej.

Cofnij

Przebudowa ma na celu poprawienie stanu istniejących nawierzchni w ul. Kościuszki, tj. jezdni, chodników i zjazdów do posesji oraz wybudowanie ścieżki rowerowej w ul. Kościuszki i ul. Handlowej. W stanie istniejącym jezdnia ulicy Kościuszki posiada nawierzchnię bitumiczną, a obustronne chodniki nawierzchnię z kostki brukowej. Parkowanie pojazdów samochodowych odbywa się na nieuporządkowanych terenach zielonych i prywatnych parkingach przyległych do pasa drogowego oraz na chodnikach. W rejonie inwestycji ul. Kościuszki krzyżuje się z ulicą Piłsudskiego, Słowackiego oraz bezkolizyjnie z ul. Warszawską i jej drogami serwisowymi. W bezpośrednim sąsiedztwie ul. Kościuszki znajdują się budynki jednorodzinne, drobno usługowe oraz dworzec PKP.

Jezdnia ulicy Handlowej posiada również nawierzchnię bitumiczną, a obustronne chodniki nawierzchnię z kostki brukowej. Parkowanie pojazdów samochodowych odbywa się na nieuporządkowanych terenach zielonych oraz utwardzonych płytami eko-poboczach. W rejonie inwestycji ul. Handlowa krzyżuje się bezkolizyjnie z ulicą Warszawską oraz drogą serwisową ul. Warszawskiej i ul. Daliową. W bezpośrednim sąsiedztwie ul. Handlowej znajdują się budynki jednorodzinne i drobno usługowe.

Początek prac związanych z przebudową ul. Kościuszki znajduje się przy skrzyżowaniu z ul. Józefa Piłsudskiego, a ich koniec przy skrzyżowaniu z drogą serwisową ul. Warszawskiej. Projektowana szerokość jezdni wynosi od 6,0 m do 6,2 m. Na tym odcinku po południowo-zachodniej stronie zaprojektowano jednostronny chodnik o szerokości od 1,4 m do 3,1 m oraz ścieżkę rowerową w poziomie jezdni o szerokości 2,0 m po stronie północno-wschodniej ulicy.

Początek prac związanych z budową ścieżki rowerowej w ul. Handlowej stanowi bezpośrednią kontynuację projektowanych robót w ul. Kościuszki i rozpoczyna się przy skrzyżowaniu z ul. Warszawską, a ich koniec przy skrzyżowaniu z ul. Daliową. Na tym odcinku zaprojektowano jednostronny chodnik o szerokości 1,5 m oraz ścieżkę rowerową w poziomie jezdni o szerokości 2,0 m.

Więcej informacji na temat inwestycji można znaleźć na stronie https://bip.legionowo.pl/Article/get/id,83416.html

Odc. w przebudowie