zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Relacja z Jubileuszowych X zawodów pływackich z okazji Święta Niepodległości

Data dodania: 14 listopada 2017
Plakat X Jubileuszowych Zawodach Pływackich z okazji Święta Niepodległości o puchar Burmistrza Sochaczewa !

Miasto Sochaczew już od lat obchodzi Święto Niepodległości w duchu zmagań sportowych. Nie inaczej było i w tym roku. Na X już Ogólnopolskich zawodach pływackich o puchar Burmistrza Miasta pływalnia "Orka" w Sochaczewie, gościła 285 zawodników z 34 klubów z różnych regionów kraju w tym także klub UKS "Delfin" Legionowo.

UKS "Delfin" Legionowo pod opieką trenera Daniela Krepsa reprezentowało dziewięcioro zawodników: Alicja Trzaska,Kaja Marońska, Natalia Startek, Weronika Piasecka a także Kacper Mrozek, Łukasz Grzymkowski, Jakub Zieliński, Marcin Zieliński i Filip Kamiński.

Alicja Trzaska jako jedyna wywalczyła medal dla klubu: srebrny za dystans na 100 m stylem grzbietowym z czasem (1:18,48). Niemniej dla pozostałych zawodników była to świetna okazja do ponownego sprawdzenia swoich umiejętności i postępów pracy w tym roku. Pywacy niejednokrotnie poprawiali swoje rekordy życiowe, więc cieszymy się i życzymy wytrwałości w dążeniu do sukcesów sportowych.

źródło: UKS Delfin

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie