zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Remont przychodni

Data dodania: 07 maja 2020
Przychodnia. Fot. powiat legionowski

Trwają prace związane z modernizacją Zakładu Opieki Zdrowotnej "Legionowo" przy ul. Sowińskiego 4. To jedno z największych przedsięwzięć inwestycyjnych Powiatu Legionowskiego w tym roku, którego koszt wyniesie blisko 5,5 mln złotych. Zakończenie remontu przewidziano na wrzesień.

Cofnij

To już kolejny etap modernizacji obiektu, którą zaplanowano przede wszystkim z myślą o pacjentach, aby mogli korzystać z nowoczesnych rozwiązań w przyjaznym i estetycznym otoczeniu. Wcześniej remont przeszła część budynku, w której znajdują się obecnie rehabilitacja, nocna i świąteczna pomoc lekarska, rejestracje dla dzieci zdrowych i chorych z poradniami oraz rejestracja ogólna z częścią holu.

W ramach robót przebudowywane jest prawe skrzydło budynku oraz jego piwnice. Prace obejmują także rozbudowę klatki schodowej, reorganizację gabinetów, wymianę podłóg, instalacji wewnętrznych oraz dostosowanie obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wykonywana jest również instalacja wentylacji mechanicznej ze schładzaniem powietrza we wszystkich pomieszczeniach. Remont dotyczy ponadto piwnic i garaży, których wjazdy zostaną przystosowane do wymiarów pojazdów ratowniczych. Wyremontowany obiekt będzie dostosowany do aktualnych przepisów ochrony pożarowej. Wokół budynku powstaną nowe chodniki i elementy małej architektury – ławki, stojaki na rowery i kosze na śmieci.

Prowadzone roboty nie wpływają na ciągłość działania przychodni. Zmodernizowany obiekt zostanie zintegrowany i połączony funkcjonalnie oraz komunikacyjnie z przebudowaną wcześniej częścią budynku.

źródło: Powiat Legionowski