zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Rock w MOK, Motorbreath i SIN

Koncert zespołów Motorbreath i SIN, wstęp - informacje na FB / Rock w MOK.
18 stycznia 2020
ul. Norwida 10
19:30

Koncert zespołów Motorbreath i SIN, wstęp - informacje na FB / Rock w MOK.

Motorbreath - jedna z pierwszych Legionowskich Rock / metalowych kapel istniejąca prawie nieprzerwanie od roku 1990 w prawie niezmienionym składzie. Grupa kumpli grająca z radości i miłości do rock'n'rolla.

Członkowie zespołu po pierwszych 35 latach swojego dzieciństwa dojrzeli do wyluzowania stylu i nie napinania się na granie na 110% możliwości. Klimat i atmosfera zarówno w zespole jak i w jego muzyce to jednakże 666% wg dowolnego wskaźnika nastroju.

Ostatnie wydawnictwo EP zatytułowane "2017" zawiera cztery propozycje Motorbreath, będące przedsmakiem pełnometrażowego albumu.

W starym piecu diabli palą, dlatego warto Motorbreath poznać na żywo!
www.facebook.com/MotorbreathBand

SIN powstał w 2009 roku we Wrocławiu. Od tego czasu przez zespół przewinęło się kilku muzyków, aby wreszcie wyklarował się stały skład. Obecny skład SIN to: Rafał Gębicki - wokal, Adam Zgud - gitara, Tomek Zaręba - gitara, Darek Zieliński - bas, Radek Jaszczyszak - perkusja.

1 września 2019 odbyła się premiera płyty zatytułowanej "Hard'n'Heavy". Jest to 8 energetycznych piosenek.

Twórczość SIN to esencja rock&rolla, gitarowej burzy i perkusyjnego grzmotu, a wszystko okraszone równie mocnym, ale melodyjnym wokalem.
www.facebook.com/sin.hard.heavy/