zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci

Data dodania: 11 czerwca 2018
Zajęcia w ramach

Uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią Anną Janik wzięli udział w ogólnopolskiej, społecznej kampanii edukacyjnej zainicjowanej przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza „Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci”. Uczniowie pracowali według pięciu inspirujących scenariuszy lekcji z wykorzystaniem licznych eksperymentów.

W ramach realizacji projektu dzieci zdobyły wiedzę na temat powietrza, jak powstaje smog, jak walczyć z zanieczyszczonym powietrzem, jaki wpływ ma ono na zdrowie oraz jak się przed nim chronić. Uczniowie prowadzili działania teatralne, brali udział w warsztatach twórczych i zajęciach terenowych. Stworzyli informatory antysmogowe, wiatrak powietrzny, instalację z kolażowych rysunków, transparenty z hasłami antysmogowymi, brali udział w quizie recyklingowym. Skorzystali też z pomocy koleżanek i kolegów z Biologicznego Koła Naukowego. Uczniowie klasy 1a przekazywali zdobytą wiedzę dalej, uświadamiali członków swoich rodzin, sąsiadów oraz innych uczniów z sąsiednich klas. Za udział w projekcie uzyskaliśmy Certyfikat dla szkoły. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia naszej konkursowej prezentacji, której autorem jest Dominika Miaz.

/ZSP nr 2/

Zajęcia w ramach
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 08:00-18:00
wt-pt 08:00-16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: +48 22 774 20 31, +48 22 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
telefon dla niepełnosprawnych:
+48 22 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie