zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Rola aktywności społecznej w rozwoju i wsparcia rodziny

Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich tych, którzy są zmęczeni własnymi kłopotami rodzinnymi, mają odwagę to wyrazić i  chcą  coś dobrego wprowadzić w swoje życie.
14 marca 2019
Ratusz, sala konferencyjna
19:00 - 20:00

Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich tych, którzy są zmęczeni własnymi kłopotami rodzinnymi, mają odwagę to wyrazić i chcą coś dobrego wprowadzić w swoje życie.

Akademia Życia Rodzinnego zaczyna nowy cykl warsztatów pod tytułem „Rodzinne Klimaty”, czyli o wszystkim tym co jest ważne dla rodziny. Motywem wiodącym warsztatów jest wspólne motywowanie się do działania, wyjście ze skupienia się na sobie, na własnych problemach rodzinnych i zrobienie czegoś dla innych jako remedium na to wszystko co doskwiera. Jak ktoś mądry powiedział ”człowiek nie jest samotną wyspą”, do szczęścia potrzebni są mu inni ludzie.