zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Rower miejski ACRO

Data dodania: 25 lipca 2019

Jeszcze w sierpniu na ulicach Legionowa pojawią się rowery miejskie ACRO. Umowę na dostawę i obsługę 70 jednośladów podpisano dzisiaj (25.07) w ratuszu. Rowery ACRO nie mają stacji, co oznacza, że można je zostawić w każdym miejscu. Dla posiadaczy Karty Legionowianina przygotowano specjalne zniżki.

Cofnij

ACRO to firma działająca już na polskim rynku rowerów miejskich. W stolicy jeździ już 700 jednośladów tej firmy. Wkrótce charakterystyczne, czarno-czerwone rowery pojawią się także na legionowskich ulicach. Na początek będzie ich 70.

System Acro Bike jest bardzo łatwy w obsłudze. Jak informują przedstawiciele firmy, aby wypożyczyć rower, wystarczy ściągnąć specjalną aplikację, która po zalogowaniu otwiera zamek rowerowy umieszczony na tylnym kole. Po zakończeniu jazdy rower pozostawia się w dowolnym miejscu na terenie miasta, ręcznie zamykając zamek.

- Nasze rowery to tzw. rowery ostatniej mili – służą do pokonywania krótkich odcinków do pracy czy na stację. Jest to wygodny system, ponieważ nie ma stacji, co oznacza, że rower można zostawić w każdym miejscu – mówi Magdalena Gromniak, Prezes Zarządu ACRO.

Jak dodaje rzeczniczka Urzędu Miasta Legionowo, rowery uzupełnią ofertę funkcjonującej od kilku lat bezpłatnej wypożyczalni rowerów. - Dla posiadaczy Karty Legionowianina depozyt wyniesie 39 zł, zamiast 99 zł, a pierwsze pół godziny jazdy będzie bezpłatne. Za każde rozpoczęte kolejne 30 minut opłata wyniesie 1 zł – mówi Tamara Boryczka.

Rowery ACRO pojawią się w Legionowie w połowie sierpnia.