zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Ruszył Rower Miejski Legionowo

Data dodania: 12 sierpnia 2019
Rower miejski już jest!

Od dziś (12.08) można już korzystać z systemu Rowerów Miejskich w Legionowie od ACRO. Jest to system rowerowy bez stacji dokujących. Cena to - pierwsze 30 min. gratis - potem 1 zł/30 min. Depozyt dla osób posiadających Kartę Legionowianina (zwrotny w całości w dowolnym momencie) wynosi 39 zł.

Cofnij

Skorzystanie z Roweru Miejskiego jest niezwykle proste. Wystarczy znaleźć najbliższy rower korzystając z mapy w aplikacji lub podejść do najbliższego punktu postoju Roweru Miejskiego.

Punkty postoju Roweru Miejskiego:

  1. Kościuszki
  2. Legionowo Przystanek - Tunel
  3. Olszankowa
  4. Legionowo Piaski
  5. PKP - Kolejowa
  6. Siwińskiego - Faktoria
  7. Park Zdrowia

Natomiast zakończenie podróży jest jeszcze prostsze, możesz zakończyć przejażdżkę w dowolnym punkcie miasta. Zaparkuj rower w jakimkolwiek miejscu, gdzie jest to dozwolone (np. stojaku publicznym) i nie martw się o szukanie wolnej stacji dokującej.


Jak skorzystać z roweru?

 

Więcej informacji na stronie - https://www.acro.bike/legionowo