zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na pierwszym planie słoik miodu na trawie, w tle ule.

Sekrety produktów pszczelich i apiterapii

Data dodania: 23 lutego 2021
O zdrowotnych właściwościach miodu nie trzeba nikogo przekonywać, a świadczy o tym nadal wysoka konsumpcja tego pszczelego produktu. Ale warto uświadomić sobie jakie jeszcze sekrety zawierają w sobie produkty pszczele.
Cofnij

Miód działa jak naturalny antybiotyk i ma właściwości prozdrowotne. Jest wysokoenergetyczny i podnosi odporność organizmu. Jest także wspaniałą odżywką dla osób osłabionych, a nasz organizm szybko go wchłania. Ale Polski Związek Pszczelarski zapewnia, że na pewno wiemy o nim jeszcze wszystkiego tego, co powinniśmy wiedzieć. Dlatego  w celu upowszechnienia wiedzy PZP udostępnia nagranie wykładu, dzięki któremu można poszerzyć swoją wiedzę na temat miodów i innych produktów pszczelich.

Można dowiedzieć się m. in. co zrobić, żeby miód nie tracił swoich właściwości, jak poszczególne rodzaje miodu wpływają na nasze zdrowie, co to jest pyłek kwiatowy, pierzga, propolis oraz mleczko pszczele, a także jak je stosować.

Przejdź do wykładu.

Wykład jest finansowany z Funduszu Promocji Roślin Oleistych.