zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Siłownia na Osiedlu Młodych

Data dodania: 24 lipca 2017
Na zdjęciu miejsce w którym powstanie siłownia plenerowa w Legionowie. Po prawej stronie obrazka przedstawione są grafiki urządzeń, które będą tam zainstalowane.

Urząd Miasta Legionowo zamieścił ogłoszenie o poszukiwaniu firmy, która zajmie się budową siłowni plenerowej na terenie Osiedla „Młodych” w Legionowie. Po zakończeniu wszystkich procedur wykonawca będzie miał 5 tygodni od podpisania umowy na zakończenie prac.

Kolejna siłownia plenerowa w Legionowie powstanie na terenie Osiedla „Młodych” przy ul. Grzybowej.

Mieszkańcy już niedługo będą mogli korzystać z aktywnego wypoczynku „pod chmurką”. Na placu stanie bowiem orbitrek, twister + wahadło, biegacz oraz urządzenie wielofunkcyjne (wyciskanie siedząc + podciąg na jednym pylonie).

Prócz tego stanie tam ławeczka z oparciem z dwoma pedałami oraz tablicą informacyjną z regulaminem siłowni.

Szczegółowe informacje: Biuletyn Informacji Publicznej

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa