zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Sinice ponownie zakwitły. Zakaz kąpieli na plażach w Wieliszewie i Nieporęcie

Data dodania: 22 sierpnia 2018
Komunikat

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legionowie wydał dziś orzeczenie o jakości wody w kąpieliskach. Z powodu zakwitu sinic nie można kąpać się na "Dzikiej Plaży" w Nieporęcie oraz na plaży 600-lecia w Wieliszewie. Jedynym miejscem z wodą zdatną do kąpieli jest plaża miejska w Serocku.

Cofnij

/Powiat Legionowo/