zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Smacznie i różnorodnie, czyli II Festiwal Smaków Food Trucków

Data dodania: 25 marca 2019

W pierwszy weekend wiosny przy DPD Arena Legionowo pachniało potrawami z różnych stron świata. W sobotę i niedzielę odbył się II Festiwal Smaków Food Trucków.

Cofnij

Pierwsza edycja festiwalu spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców. Nie zawiedli także i tym razem, tłumnie i całymi rodzinami stawiając się przy Arenie.

Przez całą sobotę i niedzielę, od godziny 12-stej czekały food trucki, które przyjechały nawet z odległych zakątków Polski. Na Festiwalu nie zabrakło streetfoodowej klasyki: burgerów i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znalazły się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, azjatyckie pierożki i bułeczki bao, a także kuchnia gruzińska.

Food trucki obok sycących dań zaserwowały także pyszne desery i słodkości. Wśród nich były tradycyjne hiszpańskie churros, kultowe amerykańskie donuty i owoce w czekoladzie. Nie zabrakło również cydru i piwa.

Najmłodsi uczestnicy mogli wyszaleć się na dmuchańcach, a także popisać się swoim talentem w specjalnej strefie z kolorowankami i grami.