zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Spektakl „Casting. Poczekalnia”

Data dodania: 10 października 2018
Spektakl „Casting. Poczekalnia”

Arkadiusz (Andrzej Popiel) i Waldemar (Sebastian Cybulski) to aktorzy zdolni, ale życie cały czas rzuca im kłody pod nogi. Spotykają się w poczekalni przed jednym z castingów. I tak zaczyna się cała historia skomplikowanego i pełnego znaków zapytania życia artystów…

Cofnij

Spektakl autorstwa Macieja Kowalewskiego i w reżyserii Jakuba Wonsa to historia przyjaciół-rywali, kochanków jednej kobiety, z pozoru aktorów-nieudaczników. Pełna humoru historia w sprytny sposób przemyca anegdoty z artystycznego życia, z którymi naprawdę borykają się na co dzień ludzie teatru i kina. Sceny pełne śmiechu, wyglądające momentami na dobrze improwizowane, nie tylko dawały tłumnie zgromadzonej publiczności powody do śmiechu, ale dostarczały również wrażeń wizualnych. Odniesienia do literatury i filmu, dramatyczna historia miłosna w tle, kłótnia, zgoda, rozpacz, histeria – wielowątkowa historia miała za zadanie pokazać, jak nie do końca prosty i oczywisty jest los uwielbianych przez miliony gwiazd.

„Casting. Poczekalnia” był pierwszym w sezonie spektaklem z cyklu. Kolejny już listopadzie!

Wydarzenie sfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Sztuka rozpisana na dwoje”.

Spektakl „Casting. Poczekalnia”