zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Szkoła Liderów Miasta Legionowo

Data dodania: 09 października 2017
Spotkanie rekrutacyjne - Szkoła Liderów Miasta Legionowo

Ostatni dzień zgłoszeń do udziału w Szkole Liderów Miasta Legionowo! Jest to program kształcenia miejskich liderów z uwzględnieniem lokalnej diagnozy i interesów społeczności. Opiera się na uznaniu, że przywództwo w mieście jest w wielu rękach. Udział w szkole jest całkowicie bezpłatny.

Partnerem strategicznym projektu Szkoła Liderów Miast jest Fundacja Veolia Polska, która zapewnia również wsparcie eksperckie. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny dla uczestników.

Do udziale w Szkole zapraszamy kilkunastoosobową grupę uczestników reprezentujących różne grupy, organizacje, inicjatywy, firmy i spółki, administrację publiczną, samorząd, partie polityczne, interesy i poglądy. Uczestników, których wyłoni Rada Programowa, musi charakteryzować silny potencjał liderski, rozpoznawalność w środowisku oraz chęć współpracy na rzecz rozwoju miasta. Wezmą oni udział w cyklu szkoleń i warsztatów obejmujących trening liderski, warsztaty z zarządzania zespołem i komunikacji, zarządzania zmianą czy konfliktem, panele eksperckie itp. Warsztatom towarzyszyć będą seminaria miejskie „Zrozumieć miasto” oraz tzw. akcje miejskie czyli działania realizowane przez uczestników na rzecz miasta w różnych obszarach takich jak edukacja, kultura, sport, środowisko itp. Program potrwa od września 2017 roku do maja 2018 roku.

Rekrutacja do programu Szkoła Liderów Miasta ruszyła 15 września i potrwa do 5 października br.

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz w tym linku.

Do Szkoły Liderów Miasta Legionowo zapraszamy osoby, które:

  • aktywnie działają lub pracują w Legionowie (w instytucjach publicznych/samorządzie lub w biznesie lub w organizacjach pozarządowych lub lokalnych mediach) od przynajmniej 3 lat;
  • są liderami grup miejskich, które mają wpływ na miasto – kluby sportowe, sekcje hobbystyczne, etc.
  • mają dokonania w obszarze swojej działalności zawodowej lub społecznej
  • są rozpoznawalne w swoim środowisku i potrafią zmobilizować/zgromadzić wokół siebie grupę ludzi do wspólnego działania
  • wiążą swoją przyszłość z Legionowem i jego rozwojem

W ramach programu uczestnicy wezmą udział w:

  • zaawansowanym kursie przywództwa, przejdą warsztaty umiejętności przywódczych, komunikacji, myślenia strategicznego,
  • seminariach „Zrozumieć Legionowo” związanych z historią, kulturą, społeczeństwem i polityką,
  • budowaniu zespołu aktywnych liderów Legionowa oraz lokalnym networkingu,
  • akcjach miejskich polegających na wspólnym tworzeniu lokalnego projektu, jako odpowiedzi na najważniejsze wyzwania Legionowa i wykorzystywaniu zdobytych umiejętności  na rzecz rozwoju miasta,
  • spotkaniach z wybitnymi ekspertami w dziedzinie rozwoju miast i przywództwa lokalnego itp.

Harmonogram:

15 września – 4 Października  2017r. - Rekrutacja do projektu

14 października 2017r. - Ogłoszenie listy uczestników

20 – 22 października 2017r. - Warsztaty inaugurujące Szkołę Liderów Miasta Legionowo
24 – 26  listopada 2017r. - II Zjazd Szkoły Liderów Miasta Legionowo
2 – 4 lutego 2017r. - III Zjazd Szkoły Liderów Miasta Legionowo
9 – 11 marca 2018r. - IV Zjazd Szkoły Liderów Miasta Legionowo
13 kwietnia 2018r. - Konferencja Podsumowująca Szkołę Liderów Miasta Legionowo

Aby zgłosić się do udziału w programie należy:

Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 października 2017.

Komisja rekrutacyjna po weryfikacji formalnej zgłoszeń wybierze kandydatów zakwalifikowanych do programu.W przypadku dużej liczby zgłoszeń Komisja przeprowadzi z wybranymi kandydatami rozmowy rekrutacyjne.

14 października 2017r. na naszej stronie internetowej www.szkola-liderow.pl opublikujemy listę 18 uczestniczek i uczestników programu.

 

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie