zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Spotkanie z Agatą Kołakowską - wstęp wolny

Spotkanie z Agatą Kołakowską
06 marca 2019
Poczytalnia, ul. Tadeusza Kościuszki 8A
19:00 - 20:30

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „Czytam, więc mogę!” Nasz projekt łączy spotkania autorskie w bibliotece z aktywnościami dopingującymi i wspierającymi kobiety. Czynimy książkę zaczynem i pretekstem do rozmowy o nurtujących czytelniczki problemach.

Autorki i bohaterki książek zostały tak dobrane, aby mogły własnym przykładem wspierać dążenia kobiet do prowadzenia aktywnego, satysfakcjonującego i szczęśliwego życia. Chcemy pokazać, że literatura kobieca nie tylko pomaga się oderwać od rzeczywistości, lecz także często pozwala czytelnikowi w tej rzeczywistości się odnaleźć, osadzić, a z czasem dokonać zmiany, na którą bez wsparcia nie zdecydowałby się. Gościem pierwszego spotkania będzie Agata Kołakowska.

Autorka o sobie:
„Od kiedy tylko pamiętam lubiłam pisać. Ale lubi się także lody pistacjowe, czy ten cudowny moment, kiedy po zimie nadchodzi kwiecista wiosna. Zatem pisanie to jednak dla mnie coś więcej. To nieodłączny element mnie samej. Taki sam jak to, że mam niebieski kolor oczu, czy jasne włosy. Mam nadzieję, że historie, które opowiadam w swoich książkach potrafią wzruszyć, czasem rozśmieszyć. Jeśli zaś skłonią do refleksji… będę prawdziwie szczęśliwa”.

Na spotkaniu będzie można nabyć książki autorki.