zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Sprostowanie dotyczące tekstu na portalu wPolityce

Data dodania: 11 października 2018

W związku z dzisiejszą publikacją na portalu „wPolityce” wywiadu z kandydatem do rady miasta i administratorem hejterskiej strony na portalu społecznościowym, atakującej władze miasta Legionowo, informujemy, że nie jest prawdą, że prezydent Roman Smogorzewski kupił dom w którym mieszkała samotna matka.

Cofnij

Kobieta nie miała dziecka, a nieruchomość w momencie zakupu była od wielu miesięcy opuszczona. Poprzednia właścicielka zabrała całe wyposażenie, nie działało ogrzewanie, nie było zimnej i ciepłej wody.

Kobieta opuszczając dom wiele miesięcy wcześniej pogodziła się ze stratą nieruchomości, a łączenie faktu zakupu nieruchomości z ewentualną próbą samobójczą, o której nic nam nie wiadomo i nie wiadomo czy miało miejsce, jest żerowaniem na ogromnym ludzkim nieszczęściu w celu zmanipulowania opinii publicznej i przedstawienia prezydenta Smogorzewskiego po raz kolejny w bardzo złym świetle.

Pan Dariusz Petryka od wielu miesięcy oczernia władze Legionowa, między innymi próbował bezskutecznie wygasić mandat prezydenta. Nie udało się to, więc wykorzystuje nagonkę medialną dla osiągnięcia własnej korzyści – zniszczenia człowieka, którego nie ukrywa, że nienawidzi.