zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Stand-up w Legionowie: Midas, Mysza, Kozieł

Stand-up w Legionowie: Midas, Mysza, Kozieł
28 kwietnia 2019
Ratusz, sala widowiskowa
19:00
Wszystkich koneserów żartów, jak i tych, dla których niedziela handlowa to nie jedyny powód, aby wyjść z domu, serdecznie zapraszamy na stand-up w Ratuszu.
Będziemy testować nasze nowe żarty, jak i dopieszczać stare historie.
Aby wszystko to miało ręce i nogi, albo chociaż trzymało się kupy… potrzebujemy Waszej niezastąpionej obecności!
Wasz głos, a raczej śmiech zdecyduje o tym, które żarty, jak radosną nowinę powinniśmy głosić po świecie, a które powinny były nigdy nie opuszczać czeluści szuflady.
 
Wystąpią dla Was:
 
Marlena Mysza – rodowita mieszkanka Legionowa, co bez wątpienia miało swój wpływ na jej psychikę. Niby poukładana, a jednak nierozgarnięta. O swoich pomyłkach, niedomówieniach, byciu fitlook, fitphoto i fitnessie chętnie opowiada wszystkim dookoła, nawet tym, którzy już tego słuchać nie chcą.
 
Kamil Kozieł - Stand - up – człowiek-wulkan, wulkan drzemiący. Może i nie doczekacie się erupcji ze strony Kamila, ale na pewno oczaruje Was swoim podejściem do świata, niekonwencjonalnymi spostrzeżeniami, a także umiejętnością zachowania stoickiego spokoju nawet w najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach.
 
Daniel Midas – powiedzieć, że ten gość ma gadane to tak, jak by nie powiedzieć o nim nic. Daniel zawsze prezentuje żarty na najwyższym poziomie, o czym będziecie mogli sami się przekonać. Pogodny, roześmiany, bardzo towarzyski, czasami aż za bardzo przez co pakuje się w kłopoty, a raczej jak sami usłyszycie to w jego stand-upie to kłopoty pakują się w niego…
 
Miejsce: Sala Widowiskowa w Ratuszu Legionowo
ul. Piłsudskiego 41
Godzina: 19:00
Bilet: 5zł
 
*w wydarzeniu mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie