zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Start sezonu wypożyczalni rowerów

Plakat promujący start sezonu wypożyczalni rowerów w Legionowie
23 marca 2019
DPD Arena Legionowo
00:00

Wypożyczalnia w DPD Arena Legionowo zaprasza już w ten weekend!

Z przyjemnością informujemy, że od najbliższej soboty 23.03 będą mogli Państwo wypożyczyć rowery w godzinach 10:00-18:00, a w tygodniu 10:00-16:00.

Oficjalne rozpoczęcie sezonu nastąpi w niedzielę (7.04). Na mieszkańców i turystów czeka ponad 100 oznakowanych jednośladów dla małych i dużych. Co ważne, za wypożyczenie roweru nic nie zapłacimy.

Przy wypożyczeniu roweru należy podpisać specjalną umowę użyczenia oraz zaakceptować regulamin wypożyczalni. Powyższe godziny otwarcia obowiązują w miesiącach: kwiecień-czerwiec oraz wrzesień-październik. W wakacje bowiem rower będzie można wypożyczać aż do godziny 20:00. Do rowerów dopożyczyć można kaski, zapinki i kamizelki odblaskowe. To nie jedyne atrakcje, które w tym dniu dostępne będą w DPD Arenie Legionowo, 7 kwietnia startuje organizowana przez znakomitego, polskiego kolarza Cezarego Zamanę 15. edycja Cisowianka Mazovia MTB Marathon, zawody rowerowe, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Więcej o tym wydarzeniu na www.mazovia.zamanagroup.pl. Serdecznie zapraszamy.