zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

#Stołeczniprzymaszynach

Data dodania: 24 marca 2020
Hufiec ZHP Legionowo

Hufiec ZHP Legionowo włączył się do akcji domowego szycia maseczek #stołeczniprzymaszynach. W ten sposób pełnoletni harcerze pełnią służbę i pomagają potrzebującym w trakcie pandemii.

Cofnij

Jak dołączyć do akcji?

Jest to możliwe na różne sposoby:
1. #szyjemaseczki
Odszukaj Hufiec ZHP Legionowo na Facebooku (https://www.facebook.com/Hufiec-ZHP-Legionowo-103520569711631/) i zgłoś się pod odpowiednim postem. Podaj jaką ilość maseczek jesteś w stanie uszyć – Harcerze skontaktują się z Tobą i dostarczą potrzebne materiały (udostępnią również instrukcję jak przygotować maseczkę).

2. #wiozemaseczki
Pomoc jest również potrzebna w dowożeniu materiału oraz odbieraniu maseczek - jeśli dysponujesz czasem oraz możliwościami, harcerze również czekają na kontakt.

3. W materiałach harcerzy niestety brakuje gumki, która jest doszywana do maseczek. W związku z tym zwracają się oni z prośbą o jej przekazywanie (przyjmą każdą ilość).