zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji

Data dodania: 12 kwietnia 2019
źródło: Szersze informacje na temat kampanii społecznej realizowanej przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora i Fundację FAST publikowane są na stronach internetowych www.stopmanipulacjom.pl i www.glosseniora.pl.

Ruszyła kampania „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji” Stowarzyszenia Manko i FAST. Kierowana jest głównie do seniorów. Ma ich przestrzegać przed manipulacją podczas różnego rodzaju pokazów sprzedażowych.

Cofnij

Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski podpisał 15 marca deklarację, w ramach której deklaruje, iż Miasto Legionowo nie będzie wynajmować pomieszczeń firmom i instytucjom organizującym prezentacje sprzedażowe oraz będzie edukować swoich beneficjentów i partnerów w zakresie przeciwdziałania manipulacjom sprzedażowym.

Głównym celem kampanii społecznej „Stop Manipulacji, nie kupuj na prezentacji!” jest edukacja w obszarze oszczędności, ekonomii, praw konsumenta, manipulacyjnych technik sprzedaży i bezpieczeństwa. Projekt skierowany jest do seniorów, którzy są głównymi „ofiarami” prezentacji, a także do samorządów i przedsiębiorców, do których Stowarzyszenie Manko zwraca się z prośbą o współpracę w tym ważnym społecznym działaniu.

Szersze informacje na temat kampanii społecznej realizowanej przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora i Fundację FAST publikowane są na stronach internetowych www.stopmanipulacjom.pl i www.glosseniora.pl.