zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Legionowie

Data dodania: 30 listopada 2017
Światowy Dzień Pluszowego Misia w Legionowie

Po raz dziewiąty Przedszkole Miejskie Nr 2 im. Doroty Gellner w ZSP 2 gościło dzieci z okazji Dnia Misia. Organizatorzy spotkania z przyjemnością witali przedszkolaków z naszych ościennych gmin: Jabłonny, Łajsk, Wieliszewa oraz Legionowa. Dzieci i ich opiekunowie spotkali się z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjacielem, śpiewali kołysankę po angielsku, bawili się z muzyką, słuchali "misiowego" opowiadania.

Uczestnicy wykonali pracę plastyczną origami z kół oraz usiedli do stołu, by zjeść "małe co nieco". Na pamiątkę spotkania Wielki Miś chętnie robił sobie zdjęcia z gośćmi.

Sto lat, Misiu!!!

/Jadwiga Dobrogowska/

Światowy Dzień Pluszowego Misia w LegionowieŚwiatowy Dzień Pluszowego Misia w Legionowie
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie