zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Światowy Dzień Roweru. Zapraszamy na rower!

Data dodania: 03 czerwca 2020
Na zdjęciu grafika z okazji Światowego Dnia Roweru, który został ustanowiony w 2018 roku przez zgromadzenie ONZ.

Światowy Dzień Roweru został ustanowiony w 2018 roku przez zgromadzenie ONZ. Warto świętować Dzień Roweru bo: - rower jest prostym, niedrogim, niezawodnym, czystym i ekologicznym środkiem ...

Cofnij

Zapraszamy do skorzystania z wypożyczalni w Legionowie: Bezpłatna Wypożyczalnia Rowerów w hali sportowo – widowiskowej DPD Arena Legionowo w Legionowo jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-18:00.

33 tysiące klientów
Od 9 lat było ponad 33 000 wypożyczeń. Obecnie wypożyczalnia dysponuje 113 rowerami. Są to rowery miejskie, górskie, damskie i męskie oraz młodzieżowe. Pięć rowerów wyposażonych jest w przyczepki dla najmłodszych, a 12 sztuk posiada foteliki.

Filia na dworcu
Wypożyczalnia w Centrum Komunikacyjnym działa na podstawie corocznej umowy użyczenia ze Starostwem Powiatowym (12 rowerów, 1 z przyczepką i 2 z fotelikami) i rządzi się własnym regulaminem. Gmina ma również umowę użyczenia z OPS-em na 20 szt. rowerów dla opiekunek.

ACRO bike
1 czerwca ruszyła również wypożyczalnia rowerów przy pomocu aplikacji ACRO bike. Skorzystanie z Roweru Miejskiego jest niezwykle proste. Wystarczy znaleźć najbliższy rower korzystając z mapy w aplikacji lub podejść do najbliższego punktu postoju Roweru Miejskiego.Więcej informacji w artykule: Rower miejski ACRO od 1 czerwca