zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Szlachetna Paczka w Legionowie

Data dodania: 23 listopada 2017
Szlachetna Paczka w Legionowie

Święta coraz bliżej. Jest to czas kiedy należy myśleć również o tych najbardziej potrzebujących. Jak co roku Urząd Miasta Legionowo oraz klub KPR Legionowo włącza się w akcję "Szlachetna Paczka".

Można przekazać produkty: 

  • żywnościowe,
  • środki chemiczne
  • przybory szkolne

Dary przyjmowane są w Punkcie Informacji w Urzędzie MIasta Legionowo oraz w biurze KPR Legionowo do 8 grudnia 2017 r..

SZLACHETNA PACZKA to unikatowy w skali światowej system, w którym wciąż konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi.

Łączymy ze sobą rodziny w potrzebie, wolontariuszy i darczyńców.

Paczka to siła spotkania.

Paczka to bliskość darczyńców i wolontariuszy z rodzinami w potrzebie.

To prawdziwe święta dla nich wszystkich.

Tylko w 2016 roku w ramach Paczki ponad 11 tys. wolontariuszy w 645 rejonach w całej Polsce odwiedziło 33 577 rodzin i podjęło decyzję o włączeniu do projektu 18 960 z nich.

Łączna wartość pomocy przekroczyła 47,4 mln zł!

źródło: Szlachetna Paczka: https://www.szlachetnapaczka.pl

 

 

 

Logo szlachetna PaczkaKPR LegionowoPiktogram Zdrowie
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie