zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

„Time for Dance 2019”

Data dodania: 10 stycznia 2019

Międzynarodowy Turniej Taneczny „Time for Dance 2019” odbędzie się 11 i 12 stycznia 2019 r w DPD Arena Legionowo.

Cofnij

Już po raz szósty Małgorzata Szulc i Mariusz Mikołajek ze Studia Born2Dance zapewnią taneczną rozrywkę na najwyższym poziomie. Mieszkańcy Legionowa i goście z całej Polski będą mogli podziwiać najlepszych tancerzy. Zmagania tancerzy będzie oceniała profesjonalna komisja sędziowska, złożona z najwyższej klasy specjalistów tańca nowoczesnego. Podczas zawodów zaprezentują się soliści, duety, tria, mini formacje i formacje z najlepszych polskich szkół tanecznych.

W piątek 11 stycznia prezentować się będą tancerze w stylu hip-hop, natomiast w sobotę 12 stycznia na parkiecie będą królowali tancerze dyskotekowi na zmianę z jazzem i modernem. Organizatorzy zapewniają, że poziom prezentacji zachwyci nawet najbardziej wymagającą publiczność. Zarówno w piątek jak i w sobotę zawody rozpoczną się o godz. 9.00. Punktem kulminacyjnym każdego dnia turnieju będzie Finałowa Gala, która rozpocznie się o godz.17.00.

Bilety można zakupić w dniu imprezy w kasie w cenie 30 zł dorośli i 20 zł dziecko.