zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Urodziny Waldka Lewandowskiego - Lewandowski Tribute Band

Data dodania: 05 czerwca 2018
15 czerwca 2018
Lokalizacja: MOK Legionowo, ul. Norwida 10
Godzina: 00:00
Urodziny Waldka Lewandowskiego - Lewandowski Tribute Band

Już po raz trzeci pod patronatem Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie odbędzie się koncert, podczas którego uczcimy pamięć znakomitego legionowskiego muzyka i pedagoga Waldemara Lewandowskiego.

Nie zabraknie znanych oraz niepublikowanych dotychczas kompozycji Waldemara, zabrzmią jego ulubione bluesowo-rockowe utwory w specjalnie przygotowanych aranżacjach. Koncert będzie połączony z uroczystością nadania imienia Waldemara Lewandowskiego Sali koncertowej w legionowskim MOK-u. Na scenie usłyszymy: Lewandowski Tribute Band - zespół tworzą muzycy, przyjaciele i wychowankowie Waldemara Lewandowskiego, Urwał Nać Trio zespół grający rocka w akustycznym wydaniu oraz gościa specjalnego wieczoru: Pilichowski Band, którego założycielem jest Wojtek Pilichowski, basista, kompozytor i producent. Od 1994 roku ukazało się 14 jego solowych albumów. Jest zapraszany na całym świecie na wszystkie najważniejsze festiwale w tym Bass Player live 2006 i 2015, Euro Bass Day we Włoszech i wielu innych. W Polsce został nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami, szesnaście razy uznano go za najlepszego Polskiego basistę.

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie